0911 150 303 info@dtechiptuning.sk 800 - 1700

Jaroslav Homola (automobilový pretekár, 15-násobný Majster Slovenskej republiky v pretekoch automobilov do vrchu)
"Pedalbox použivam vo svojom vozidle Peugeot RCZ 1,6 THP R (270 PS). Napriek faktu že ide o športovo ladené auto (najsilnejší sériovo vyrábaný motor od Peugeot) dokázal Pedalbox zlepšiť reakcie na plyn a vozidlo reaguje na pridanie plynu rýchlejšie a spontánnejšie. Auto akceleruje prudšie už od nizších otáčok. To čo ma veľmi teší je, že si viem podľa aktuálnych podmienok a potreby, nastaviť reakciu plynového pedála. Napríklad v daždi, z dôvodu lepšej trakcie, si ho prepínam do režimu „mesto“, ale v zimnom období som mal Pedalbox úplne vypnutý aby nedochádzalo k pretáčaniu kolies na klzkom povrchu. Naopak, ak chcem „pretekať“, tak si box prepínam do niektorého zo športových módov. Pedalbox sa dá nastaviť aj za jazdy, stačí iba vytlačiť spojku, počkať kým klesnú otáčky motora na voľnobežné a dá sa prestavovať. Výsledkom je, že za cca. 15 sekúnd mate zrazu „iné auto“. To čo ma mimoriadne teší je fakt, že takto môžem mať jedno auto v štyroch rôznych motorových režimoch. Cena za tieto benefity je tiež veľmi prijateľná."

Porsche Macan 2,0 180kW/245PS (Púchov)

"Dakujem. Pedal box nainstalovany. Chcelo to sice Hudinyho lebo toho priestoru je pri akcelatore malo ale podarilo sa. A zaroven stalo to za to. Auto je ako pokropene zivou vodou."

 

BMW 535d F10 313PS/230kW (Marián, Košice)

"Tak to je riadna zmena... úplne iné auto, paráda, a to ešte som nič nevyskúšal jazdil som len na nastavení Sport."

Audi A4 Avant B9 3,0TDI 200kW quattro (Košice)

"Toto je úplne iné auto, len som sadol do toho a neveril som že to bude tak cítiť. To auto má výkonu dosť ale kvôli eurodiere to vôbec nešlo pri rozbiehaní. teraz to vyletí za plynom okamžite. Presne toto mi chýbalo pri tomto aute. Keď jazdím v meste a tu na okolí tak si to zapnem, keď cestujem do Nemecka na dlhu trasu na dialnici tak si to vypnem lebo vtedy aj tak mám zapnuté všetky asistenčné systémy."

VW Touareq CR7 30TDI V6 286PS/210kW (Stanislav, Spišská Nová Ves)

"Mám od vás aj chip v aute, výkonovo to pomohlo určite. Ale keď ste mi potom namontovali aj Pedalbox + tak od vtedy to auto doslova lieta, Pedalbox používam už v treťom aute a zase sa mi to povrdilo že bez Pedalboxu to nie je taká zábava. Auto vyletí dopredu už pri malom stlační plynu. Môžem len odporúčať každému."