0911 150 303 info@dtechiptuning.sk 800 - 1700

PEDALBOX - Maximálny zážitok z jazdy

Pedalbox je zariadenie navrhnuté k zlepšeniu reakcií motora na pridanie plynu. Jednoducho povedané lepšia a rýchlejšia akcelerácia vo všetkých situáciách.

Pedalbox je elektronické zariadenie ktoré sa namontuje medzi riadiacu jednotku motora a pedál plynu. Zariadenie v reálnom čas upravuje informácie z akcelerátora na základe čoho riadiaca jednotka motora upravuje reakcie motora na stlačenie plynového pedálu. Zlepšuje tak dynamiku vozidla odstraňuje oneskorenie pri stlačení plynu, skracuje reakčný čas a tým umožňuje lepší športovejší zážitok z jazdy, lepšie zrýchlenie vozidla a tiež uľahčuje predbiehanie.

Vozidlo reaguje spontánnejšie, rýchlejšie bez oneskorení ktoré sú citeľné pri moderných vozidlách. Použitím Pedalboxu a zmenou jazdného štýlu je taktiež možné znížiť spotrebu paliva. Pedalbox je ideálne kombinovať s chiptuningom a doporučuje sa používať aj pre vozidlá ktoré už majú upravený výkon motora.

 

                                              Vyberte si model 

                        Pedalbox s manuálným ovládaním               Pedalbox+  s aplikáciou

O PedalboxeO Pedalbox App

 

Zaujíma vás ako si viete zlepšiť/upraviť jazdné vlastnosti vášho vozidla? Veľa skvelých článkov, informácií a poradenstvo nájdete tu: