0911 150 303 info@dtechiptuning.sk 800 - 1700

 

Pedalbox PRO - Lepšie zrýchlenie. Rýchlejšia odozva. Lepšie predbiehanie.

Pedalbox je naše zariadenie na úpravu reakcií plynového pedálu. Pedalbox upravuje mapu plynového pedálu tak aby zabezpečil rýchlejšiu odozvu na plyn a lepšie zrýchlenie vozidla. Je určený pre všetky moderné vozidlá ktoré majú už elektronický plynový pedál.  Nová verzia PRO má už bezdrôtový ovládač, ovládanie cez aplikáciu v mobile, 5 jazdných režimov a dve nové funkcie Imobilizér a Limit mód.

​NOVINKA – Pedalbox PRO

·         Lepšia odozva, lepšie zrýchlenie

·         Bezdrôtový ovládač, aplikácia v telefóne

·         5 režímov, 7 individuálnych nastavení pre každý režím

·         Šetrite palivo s ECO módom

·         Imobilizér a Limit mód

 

 

 

Individuálne nastavenie pomocou 5 režímov

Ostrá reakcia na plyn v celom otáčkovom pásme zabezpečí maximálny športový zážitok z jazdy.

 

Tento mód citeľne zlepší reakcie na plyn a je vhodný pre každú jazdnú situáciu. Vozidlo zrýchľuje lepšie         a rýchlejšie a predbiehanie je bezpečnejšie.

 

Je navrhnutý pre jazdu v meste kedy vodič musí často brzdiť a znovu sa rozbiehať. Zlepšuje odozvu plynu hlavne v nižšom pásme otáčok.

 

Tento režim bol navrhnutý tak aby zabránil prudkej akcelerácii a športovej jazde a tak pomáhal pri úspore paliva. Vozidlo v tomto režime akceleruje plynulejšie a pomalšie.

 

Tento režím umožňuje jednoducho obmedziť dráhu plynového pedálu tak aby sa s vozidlom nedalo prudko zrýchliť. Predovšetkým to využijú začiatočníci alebo menej skúsený vodiči hlavne pri výkonných a športových vozidlách. Limit mód ponúka tri úrovne nastavenia. 20%  pre nováčikov alebo pre pracovníkov parkovacích domov, 50% štandarné nastavenie alebo 80% na zamedzenie prudkej akcelerácie a využitia maximálneho výkonu vozidla.

Umožňuje dodatočné zabezpečenie vozidla proti krádeži. Keď je funkcia aktivovaná a ovládač Pedalboxu alebo spárovaný telefón nie sú v dosahu vozidlo nereaguje na plynový pedál a tak neumožňuje štandardnú jazdu s vozidlom.