0911 150 303 info@dtechiptuning.sk 800 - 1700

Pedalbox - vylepšená reakcia na plyn

Pedalbox bol vyvinutý na zlepšenie reakcií plynu v dnešných moderných vozidlách. Je to prídavný modul (plug&play) ktorý jednoducho namontujete do vozidla bez priamého zásahu do riadiacej jednotky motora. Má tri  prednastavené režímy ktoré upravujú reakcie vozidla na pridanie plynu. Vozidlo reaguje na pridanie spontánnejšie a rýchlejšie čo vám umožní športovejšiu jazdu. Budete príjemne prekvapený zmenou charakteru vášho auta. 

Zvolte si režím - využite svoje auto na maximum

Vodiči sa každodenne stretávajú s rôznymi situáciami na cestách na ktoré musia reagovať. Pedalbox umožňuje vodičovi vybrať si medzi štyrmi režimami "SPORT", " SPORT PLUS", "CITY" a "OFF", ktoré sa ešte dajú individuálne nastaviť v troch stupňoch.   

Pedalbox nastavenie city 

Režím "City"

Zlepšené ale pritom jemné reakcie na plyn - ideálne na jazdu v meste.

 

 

 

 

 

 

Režím "Sport"

Citelne lepšie športovejšie reakcie na plyn. Tento režím je ideálny pre bežné každodenné jazdenie s vozidlom. Zaručí vám skvelú odozvu na plyn za každých okolností. 

 

 

 

 

 

 

Režím "Sport plus"

Tento režím využijete keď vám ide výhradne o športový zážitok bez kompromisov. Reakcie vozidla budú ostré s prudkým nábehom. 

 

 

 

 

 

 

 

Režím "Off"

Vaše vozidlo dokážete kedykoľvek uviesť do sériového stavu. Stačí jedním stlačením vypnúť Pedalbox. V zime keď sú cesty šmyklavé alebo keď jazdí niekto iný s vozidlom je to k dispozícii aj táto voľba. 

 

 

 

 

 

 

 

Pedalbox vám umožní navoliť si z prednastavených režímov ten ktorý vám v danej chvíly vyhovuje. Keby ste mali pocit že reakcie nezodpovedajú úplne presne tomu čo požadujete máte k dispozícii ešte tlačítka +  a -. Tie slúžia na jemné doladenie jednotlivých programov. 

                                                                                  Stlačte "+" 3x aby ste upravili silu daného programu 

                                                                                  Stlačte "-" 3x aby ste znížili intenzitu navoleného programu